4. 1. 2021   PhDr. Vojtěch Bednář

Co vás zajímalo nejvíce v loňském roce na Firemním sociologovi? Slibný začátek roku vygradoval k nečekané virové krizi, i když firmy řeší nejen ji.

Firemní sociolog vám již od roku 2012 přináší tipy a prostupy pro efektivní vedení a práci s lidmi nejen ve firmách. Dnes vám přinášíme 6 nejčtenějších článků vydaných v roce 2020 a 6 textů, které vás v loňském roce nejvíce zajímaly bez ohledu na datum vydání.

Nejčtenější články vydané v roce 2020.

 1. Jak zvládnout arogantního vedoucího
 2. Vedení podhodnocených zaměstnanců
 3. Hodnotící pohovory na začátku roku
 4. Motivace lidí na homeoffice
 5. Vedení a podpora lidí při druhé vlně
 6. Jak vytipovat nejcennější zaměstnance

 

Nejčtenější články v roce 2020

 1. Zlatá pravidla sebehodnocení
 2. Motivace zaměstnanců
 3. Jak se připravit na hodnotící pohovor
 4. Adaptace nových zaměstnanců
 5. Když kolega zapáchá
 6. Co dělat jako nový vedoucí

 

Loni jsme vám na tomto místě přinesli článek, ve kterém jsme se snažili předvídat události nového roku. Částečně se nám to podařilo (posuďte, dobový text najdete v tomto odkaze). Letos jsme na stejné téma připravili článek ve spolupráci se serverem Seznam Zprávy. Můžete si jej přečíst zde.

Přejeme vám hodně sil a úspěchů v novém roce 2021. Máte-li otázku či problém týkající se vedení zaměstnanců, personálního managementu a práce s lidmi, obraťte se na nás. Firemní sociolog je vám k dispozici. Můžete nám napsat e-mail na adresu kontakt@firemni-sociolog.cz, nebo zavolat na tel. 731 782 385.

Přihlásit odběr na LinkedIn

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

více o autorovi
články autora


© 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520