15. 3. 2021   PhDr. Vojtěch Bednář

Epidemie koronaviru trvá již rok a nese s sebou mnoho těžkostí. Firmy a organizace musí zavádět celou řadu opatření, čelit omezením. Jak tuto situaci zvládáte vy? Odpovězte na anketu Firemního sociologa.

Firmy a organizace, zkrátka zaměstnavatelé, jsou při zvládání epidemie klíčovými hráči. V práci strávíme více než třetinu našeho bdělého času, práce je podstatnou součástí našich životů a mnoho návyků, které jsou spojeny s našimi životy pocházejí z práce. Jsme přesvědčeni, že Česká republika zvládne epidemii z velké části tak, jak ji zvládnou její firmy.

Rádi bychom se dnes obrátili na vás – naše čtenáře z firem s otázkou, jak zvládáte epidemická opatření, která je třeba dodržovat, a to jak ta, která přicházejí ze strany autority státu, tak ta, která firmy zavádějí samy; a jak se vám je daří prosazovat u vašich zaměstnanců. Prosíme, věnujte nám svůj čas a vyplňte dotazník, který najdete na této stránce (pokud se vám nezobrazuje, prosíme, použijte tento odkaz). Zanecháte-li svou e-mailovou adresu, budeme vás informovat o výsledcích naší ankety.

 

PhDr. Vojtěch Bednář

PhDr. Vojtěch Bednář

Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Učím manažery na všech úrovních pracovat s lidmi tak aby firmu vnímali jako součást svého života, aby jejich práce byla efektivní, smysluplná a naplňovala potřeby firmy i jich samotných.

více o autorovi
články autora

Mgr. Petr Hlušička

Mgr. Petr Hlušička

Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

více o autorovi
články autora

PhDr. Jan Drahoňovský

PhDr. Jan Drahoňovský

Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

více o autorovi
články autora


© 2021 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520