• About us
 • Informační workshop je skupinové setkání, jehož účelem je získat od účastníků informace. Jak funguje vedení? Jak se daří informovat zaměstnance? Co je příčina konfliktů, neklidu nebo demotivace? To jsou otázky, na které v informačním workshopu nacházíme nejčastěji odpovědi.

  S účastníky, kterými jsou lidé na podobných pozicích (pokud je workshop určen nižšímu vedení, je přítomnost top managementu nežádoucí) diskutujeme o problémech, pro které je workshop uspořádán. Konzultant se snaží předat několik prakticky použitelných informací, a následně podporuje a rozvíjí diskusi na dané téma. Informace získané od účastníků se zapisují na flipchart a jsou základem pro výslednou poradenskou zprávu.

  Informační workshop je pro všechny zúčastněné náročná akce, která trvá typicky 4 – 4,5 hodiny čistého času (bývá koncipován jako dopolední akce od 8:00 do 12:30 s přestávkami). Pořádá se u klienta, ale pokud je cílem získat informace k citlivějším tématům, je vhodné jej organizovat výjezdní formou.

  Výstupem Informačního workshopu je poradenská zpráva. Hodnocení se neprovádí. Účastníci mohou dostat vlastní verzi poradenské zprávy, která je určena jejich potřebám. Výstupem workshopu je často doporučení dalšího postupu.

  Zajímají vás naše služby? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme, zpracujeme nabídku, zodpovíme každou otázku.

  Přihlásit odběr na LinkedIn

  PhDr. Vojtěch Bednář

  PhDr. Vojtěch Bednář

  Specializuji se na otázky vedení, motivování, řízení lidí ve firmách, vytváření a udržování firemní kultury. Pracuji s manažery a vedoucími pracovníky na všech úrovních a pomáhám jim pracovat s lidmi. Efektivně, smysluplně a přátelsky.

  více o autorovi
  články autora

  Mgr. Petr Hlušička

  Mgr. Petr Hlušička

  Odborný psycholog zabývající se především aplikovanou psychologií v oblasti lidských zdrojů.

  více o autorovi
  články autora

  PhDr. Jan Drahoňovský

  PhDr. Jan Drahoňovský

  Psychologické poradenství v rámci firmy i osobního života, školení, semináře

  Témata: Komunikační pasti a bariéry, přesilové hry a manipulace, stresové zatížení, propojení práce a osobního života, existenciální dilemata apod.

  více o autorovi
  články autora

  Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

  Mgr. Jakub Oliva, LL.M.

  Jako advokát s výlučnou specializací na pracovní právo jsem s našimi klienty absolvoval nespočetně kontrol ze strany inspekce práce, stejně tak jako mám za sebou nepřeberná jednání s odborovými organizacemi a soudní řízení týkající se pracovního práva (pracovní úrazy, nemoci z povolání, odstupné, neplatné výpovědi a okamžitá zrušení, spory z kolektivních smluv, diskriminace, náhrada škody aj.).

  více o autorovi
  články autora


  © 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520