PhDr. Vojtěch Bednář

odborný poradce, Firemní sociolog. 

Pomáhám firmám, organizacím, manažerům a podnikatelům k tomu, aby své podřízené vedli efektivně a správně. Aby je uměli motivovat, podpořit, hodnotit, aby zvládali konflikty, nepříjemné situace, a aby byli respektovanými. Vycházím z toho, že ve většině firem chtějí všichni spolupracovat, ale někdy je obtížné se domluvit. Rád vám nabídnu svou pomoc.
 

články PhDr. Vojtěcha Bednáře >

Profesionální konzultant, firemní sociolog  — sociologické poradenství; vedení, řízení, motivování, delegování, management a budování vztahů ve firmě, management konfliktů, interní komunikace. Pracuji s podnikateli, ale i se středními a většími firmami, napříč obory a specializacemi. Jsem vám k dispozici svými poradenskými službami jak jednorázově, tak na bázi dlouhodobých poradenských vztahů.

Odborný školitel — školení, workshopy a tréninky v oblasti interní komunikace a manažerského řízení a dovedností. Obsahové a lektorské zajištění vzdělávacích služeb na klíč.

Jsem také autor řady knih, a více než 2.500 textů pro přední česká média a periodika (od roku 1995)
 
Žiji v Olomouci, ale jsem k dispozici kdekoli v rámci České republiky a sousedních zemí. Jsem otec tří dětí, fanoušek symfonického metalu, a pohříchu nesportovec.
 

 

Knihy  Vojtěcha Bednáře
(kliknutí na obálku otevře odkaz s bližšími informacemi a možností zakoupení):


medcomkrizkommanasstravinp


 Profily Vojtěcha Bednáře na jiných serverech: